KONST / Litografier / Färglitografi 10256098
nr 1025 6098
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), Stockholm, 327/360, signerad, motivet: 53x63
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:53:16
13/3 17:36:47
14 mar
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg